|
kurła panowie dziwicie sie że włodarze co chwile przestawiają wajche o 180 stopni , a spójrzcie na siebie
czemu ta cała zbędna dyskusja zakłada że to musi być stosowane altrnatywnie
jedni pisza o akademii zamiast hiszpanów, drudzy że jebac jebac akademie
a nie można po prostu , jak normalny zdrowy klub działać w oparciu o transfry (w naszym przypadku to co działa czyli Kiko) , a jednoczesnie spokojnie dzialać z akademią (byle nie zgnojoą jak wszystko czego dotkną błaszczykowscy)
|