Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 14.03.2023, 10:47
kurła panowie dziwicie sie że włodarze co chwile przestawiają wajche o 180 stopni , a spójrzcie na siebie


czemu ta cała zbędna dyskusja zakłada że to musi być stosowane altrnatywnie

jedni pisza o akademii zamiast hiszpanów, drudzy że jebac jebac akademie

a nie można po prostu , jak normalny zdrowy klub działać w oparciu o transfry (w naszym przypadku to co działa czyli Kiko) , a jednoczesnie spokojnie dzialać z akademią (byle nie zgnojoą jak wszystko czego dotkną błaszczykowscy)
Odpowiedz cytując