pepe72 napisał(a):

I masz kolejny argument, że lepiej grać sparingi i wypożyczać do np. Wieczystej niż robić drużynę rezerw.
A jest jeszcze Hutnik, Garbarnia, a nawet Puszcza czy Termalica.
|
Tak, wypożyczamy juniorów do klubów z tej samej klasy rozgrywkowej, na pewno kluby będą ich dalej brać z pocalowaniem ręki.
Zaraz Wieczysta będzie w 2 lidze, pewnie docelowo w 1 i na żadnego naszego juniora już nie spojrzy.
W Hutnika ma być wypompowana kasa z aspiracjami na 1 ligę.
Puszcza i Termalica przez ostatnie 10 lat wypożyczyły od nas 1 piłkarza na krzyż. Mają swoje szkółki i same chcą promować swoich juniorów
Tylko Garbarnia jeszcze chętnie przyjmuje naszych piłkarzy ale ilu ich weźmie na raz? 3? 4?
Rezerwy muszą wystartować. Kwestia tylko kiedy.