Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 14.03.2023, 10:08
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
I masz kolejny argument, że lepiej grać sparingi i wypożyczać do np. Wieczystej niż robić drużynę rezerw.
A jest jeszcze Hutnik, Garbarnia, a nawet Puszcza czy Termalica.
Tak, wypożyczamy juniorów do klubów z tej samej klasy rozgrywkowej, na pewno kluby będą ich dalej brać z pocalowaniem ręki.

Zaraz Wieczysta będzie w 2 lidze, pewnie docelowo w 1 i na żadnego naszego juniora już nie spojrzy.

W Hutnika ma być wypompowana kasa z aspiracjami na 1 ligę.

Puszcza i Termalica przez ostatnie 10 lat wypożyczyły od nas 1 piłkarza na krzyż. Mają swoje szkółki i same chcą promować swoich juniorów

Tylko Garbarnia jeszcze chętnie przyjmuje naszych piłkarzy ale ilu ich weźmie na raz? 3? 4?

Rezerwy muszą wystartować. Kwestia tylko kiedy.
Odpowiedz cytując