Temat
:
23 kolejka, Wisła Kraków - GKS Tychy, 11 marzec 2023, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
176
14.03.2023, 09:57
Patryko
napisał(a):
Generalnie to akademia Lecha śmieje się z tych argumentów.
O naprawdę? To pokaż mi tych techników..... Lech może być najlepszy w Polsce, ale choćby do Bundesligi to mu sporo brakuje. A gdzie mu tam do bardziej technicznych nacji.
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone