Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 14.03.2023, 09:57
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Generalnie to akademia Lecha śmieje się z tych argumentów.
O naprawdę? To pokaż mi tych techników..... Lech może być najlepszy w Polsce, ale choćby do Bundesligi to mu sporo brakuje. A gdzie mu tam do bardziej technicznych nacji.
Odpowiedz cytując