Wyświetl pojedynczy post
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 14.03.2023, 08:47
"Krakowską piłkę" to my w tej chwili gramy bardziej, niż którykolwiek skład przez ostatnie 10 lat.
Ona zresztą gdzieś tam przewija się w deklaracjach Sobolewskiego, tylko nie dosłownie, bo chyba uznali z Królewskim, żeby nie nadużywać tego określenia i słusznie.
Pieniądze na akademie były w dużej mierze z Orlenu i jeśli uda się wrócić do ESA, to mam nadzieje, że wrócimy w tej sprawie do umowy sponsorskiej na pierwotnych warunkach. A jeśli ktoś już postanowił w dużej mierze finansować nam akademie, to wypada zastanowić się co zrobić, żeby było lepiej, a nie produkować kolejne Szoty, Gruchy i Plewki.
Odpowiedz cytując