Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 14.03.2023, 06:18
Mlodzi Polacy na tapecie teraz jeżeli awansujemy to zacznie się płacz o k**wa "krakowska piłke".
Czego wy nie rozumiecie nie tędy droga.
Klub potrzebuje stabilizacji, awansu, dodatkowych środków na teraz a nie kolejnej mrzonki o młodych zdolnych co to zawojują nie tylko eklape ale i Europe.
Stawianie na powyższe z Gulą doprowadziło do spadku.
Prosze nie przytaczajcie jako przykladu akademi Lecha tam bogaty własciciel lata temu zaczął ten projekt wydając na to kolosalne pieniądze, powtórzę, obecnie (i jeszcze długooooooo) nie tędy droga.

P.s. Pytanie dla każdego fantasty co to przytoczy akademie Lecha jako " argument" jak się mają akademie Radomiaka, Korony, Warty, Stali Mielec, Piasta czy Miedzi Legnica.
To są drużyny z którymi nawet obecnie nie rywalizujemy bo są od nas lepsze.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując