Sylwus1988 napisał(a):

|
w następnej kolejce hipotetyczny remis Ruchu z ŁKS i wygrana Stali z Niecieczą praktycznie niweluje niemal całą naszą stratę z jesieni, obyśmy tylko nie sfrajerzyli ze Skrą. Zostałyby wtedy 4 punkty straty do drugiego miejsca i 9 meczów żeby je nadrobić
|
Strata będzie zniwelowana jeśli się zrównamy punktami z Ruchem i ŁKSem.
Wciąż będą na dystans dwóch spotkań z czego z każdym zagramy bezpośrednio.
Na dystansie 10 spotkań to strata tyle co nic. Wszystko w nogach naszych kopaczy