Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 13.03.2023, 22:32
@FraMat
Ja nie czepiam się Carlitosa, ani nikogo z słusznie minionych czasów, że jak miał okazję to dawał nogę. Praca bez zapłaty to zło.
Ja się tylko pytam czy Wisła może tak się utrzymywać, bo tu: https://wislakrakow.com/forum/showth...=1318&page=405 Piknik1906 zrobił analizę i twierdzi, że się taka polityka nie spina.
I to niekoniecznie tylko przez brak wpływów za Lisa i Ashrafa.

Więc próba prowadzenia klubu jak za Cupiała, skończy się mniej więcej tak samo. Pytanie czy Królewski/nowy sponsor/właściciel ma tyle kasy do wydania.
Dlatego potrzeba akademii, akademii i akademii.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując