@FraMat
Ja nie czepiam się Carlitosa, ani nikogo z słusznie minionych czasów, że jak miał okazję to dawał nogę. Praca bez zapłaty to zło.
Ja się tylko pytam czy Wisła może tak się utrzymywać, bo tu:
https://wislakrakow.com/forum/showth...=1318&page=405 Piknik1906 zrobił analizę i twierdzi, że się taka polityka nie spina.
I to niekoniecznie tylko przez brak wpływów za Lisa i Ashrafa.
Więc próba prowadzenia klubu jak za Cupiała, skończy się mniej więcej tak samo. Pytanie czy Królewski/nowy sponsor/właściciel ma tyle kasy do wydania.
Dlatego potrzeba akademii, akademii i akademii.