|
Szkolenie młodych, owszem jest fajne, ale tylko jako uzupełnienie działalności podstawowej jak piszą poprzednicy.
Poza erą Cupiała, gdy mieliśmy praktycznie wszystkich najlepszych polskich piłkarzy, jakiekolwiek lepsze wyniki osiągaliśmy grając z piłkarzami z dużo lepszych piłkarsko krajów.
Oczywiście, tacy piłkarze, oprócz umiejętności muszą mieć także motywację do kopania w Polsce.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|