Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 13.03.2023, 16:54
Inwestycja w młodzież wymaga czasu i pieniędzy.

Obecnie nie mamy jednego ani drugiego...

Poza tym, musi być robiona z głową, czyli większe szanse powodzenia mamy na wprowadzając jednego gracza młodzieżowego do drużyny sensownych Hiszpanów niż próbując na siłę ogrywać sześciu młodzieżowców jednocześnie. Zwłaszcza że - co niektórym zdaje się ciągle umykać - od dawna nie jesteśmy już miejscem, do którego trafiają najzdolniejsi młodzieżowcy. Nawet w regionie nie jesteśmy już pierwszym wyborem.

Sorry, taki mamy klimat.
Odpowiedz cytując