|
Lepiej mieć dwie drużyny na wyciągnięcie ręki niż jedną.
Przed startem rundy też myślałem na zasadzie "niech ŁKS sobie wszystko powygrywa bo i tak są poza zasięgiem", natomiast patrząc jak grają to prędzej typuje Arkę do awansu niż ŁKS. Tylko przewaga z jesieni ich ratuje. Do ŁKS przez 5 spotkań odrobiliśmy 5 punktów, a powinniśmy nawet 8 jakby ich sędzia nie przepchnął że Stala.
Terminarz bardzo premiuje TBB i Arkę. Tu może być jeszcze taki zamęt w czołówce że ani ŁKS ani Ruch nie awansują bezpośrednio.
|