s1mone napisał(a):

|
Niestety klimatu kraju nie zmienimy, możemy conajwyżej nadrobić infrastrukturą w jakimś stopniu, ale nie czarujmy się - dzieciak, który może kopać w piłkę przez blisko 12 miesięcy w roku w każdej chwili zawsze będzie miał przewagę nad dzieciakiem, który blisko pół roku siedzi w domu, bo zimno.
|
I tu się mylisz!! Trzeba wreszcie skończyć z tym Unijnym klimatycznym cyrkiem obliczonym na sztuczne podtrzymanie dominacji Niemiec i wrócić (czasowo) do energetyki węglowej. Jeżeli oszołomy mają rację to za 10 lat u nas będzie jak w Hiszpanii a u nich jak w Afryce. I wtedy dzieciaki będą u nas mogły pykać cały dzień a u nich tylko rano i wieczorem, jak słoneczko nisko.
I będziemy Reprezentację Hiszpani wozić we wszelkich eliminacjach i imprezach po 4-5 do jaja!
STOP polityce Unijnej! STOP dyskryminacji klimatycznej! Polska zasługuje na tropikalny klimat!
No i prąd będzie tani.
Ale znając życie to ani u nas się cieplej nie zrobi, ani nie nauczymy się grać w piłkę, no ale przynajmniej będzie tani prąd.