pepe72 napisał(a):

Bzdury piszesz.
Rezerwy, grające na kartofliskach 4/5 ligi nie są lepsze niż CLJ.
Być może inną sprawą jest jakość szkolenia młodych ale wypuszczenie ich na kopaninę jest pomyłką.
Już lepiej wypożyczać.
|
Lepsze w jakim sensie?
Rezerwy nawet w 4 lidze to dobre przetarcie żeby poznać na czym polega futbol seniorski. W Polsce fizyczność jest bardzo istotna i takie przygotowanie jest wskazane. Żeby potem nie zostać takim Piotrusiem Starzyńskim, który odbija się od każdego albo suchoklatesem Młyńskim.
Najzdolniejszych można wypożyczać ale niekażdy od razu sobie poradzi na wypożyczeniu, jest różny czas "dojrzewania" młodych piłkarzy.