Cymes napisał(a):

Odnośnie młodzieży napiszę tylko 3 słowa.
Po pierwsze rezerwy, po drugie rezerwy, po trzecie jeszcze raz rezerwy.
Jedyne co udowodniliśmy, to że CLJotka jako zaplecze dla pierwszej drużyny jest kompletną pomyłką...
|
Bzdury piszesz.
Rezerwy, grające na kartofliskach 4/5 ligi nie są lepsze niż CLJ.
Być może inną sprawą jest jakość szkolenia młodych ale wypuszczenie ich na kopaninę jest pomyłką.
Już lepiej wypożyczać.
Jaroo1 napisał(a):

...
Bo my co robimy, mamy Kiko teraz, spadł nam jak manna z nieba. Kiko odejdzie i Wisły nie ma... Skończą się pomysły, skończy się zaciąg z Hiszpani i z dnia na dzień zostaniemy w czarnej dupie.
|
Na szczęście Kiko nigdzie się nie spieszy.