Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 13.03.2023, 08:57
Cymes napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie młodzieży napiszę tylko 3 słowa.
Po pierwsze rezerwy, po drugie rezerwy, po trzecie jeszcze raz rezerwy.

Jedyne co udowodniliśmy, to że CLJotka jako zaplecze dla pierwszej drużyny jest kompletną pomyłką...
Bzdury piszesz.
Rezerwy, grające na kartofliskach 4/5 ligi nie są lepsze niż CLJ.
Być może inną sprawą jest jakość szkolenia młodych ale wypuszczenie ich na kopaninę jest pomyłką.
Już lepiej wypożyczać.

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
...
Bo my co robimy, mamy Kiko teraz, spadł nam jak manna z nieba. Kiko odejdzie i Wisły nie ma... Skończą się pomysły, skończy się zaciąg z Hiszpani i z dnia na dzień zostaniemy w czarnej dupie.
Na szczęście Kiko nigdzie się nie spieszy.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując