Problem w tym, że mamy jeszcze 11 meczów do wygrania, a 4 kartka dla Fernandeza wisi nad nami jak miecz Damoklesa. Więc trzeba mieć coś jeszcze poza "żelazną 11" bo jednym składem do końca sezonu nie dogramy.
Tak było przed meczem:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...4&postcount=18
po meczu z resztą też
