aNouc napisał(a):

Każdy szanujący się klub musi mieć rozwinięte social media i trafiać do jak najszerszego grona osób. I również w Wiśle jest dział, który zajmuje się social media i za co otrzymują wysoką pensję. I ich rolą jest promowanie/reklamowanie/rozpowszechnianie marki i historii Wisły Kraków.
Zaobserwuj profil Wisły na Tik Toku:
http://tiktok.com/@wislakrakowsa
Bo czy tego chcemy, czy nie, Tik Tok obecnie wykręca najlepsze zasięgi spośród wszystkich portali społecznościowych.
PS.
Skoro na Tik Toku swoje profile ma wielkość klubów Ekstraklasy, Manchester United, FC Barcelona, Juventus, Bayern, czy Napoli, to dlaczego Wisła ma nie mieć?
|
Dlatego, że Wisła to klub charakterniaków, kumatych, osiedlowców, legend, heroizmu etc i to wstyd i hańba
