Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 12.03.2023, 19:56
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Wolfy: Jak zwykle lubisz przesadzać, jeszcze nie widziałem tak dobrego strzału Muli, jak ten Młyńskiego przeciwko Arce.

Co nie zmienia faktu, że Mula tworzy zagrożenie pod bramką regularnie, a Młyński od wielkiego dzwona. I tu właśnie o tą regularność i bycie pod grą chodzi.

Z resztą Mula jest bardzo dobry na 1 ligę, ale moim zdaniem to jest taki jeździec bez głowy, jeśli awansujemy to nie sądzę, aby poradził sobie w ESA. Ale tym będziemy się martwić później.
Widzę że trochę się uczepiliscie Muli, ale jego łatwość w wygrywaniu pojedynków, bardzo celne wrzutki, dobra technika użytkowa i sporą inteligencja boiskowa już dała mu 2 asysty i jedno kluczowe dogranie. Jak na 2.5 meczu to chyba nie najgorzej?

Gość nie grał w piłkę przez 8 miesięcy, miał kontuzje w trakcie obozu, a ludzie chca żeby z miejsca podejmował wyłącznie dobre decyzje.. dla mnie to kawał zawodnika i nie na darmo taki np Fernandez jest zachwycony jego gra. On będzie robił różnice również w esa.
Odpowiedz cytując