Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2572
Stary 12.03.2023, 19:44
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Bez złych warunków atmosferycznych 1 liga nie odwołuje meczów więc tłumaczenie się tym, że Termalica "nie chciała" jest dość słabe.
Niezależnie od tego lepiej się gra na Reymonta jak pada śnieg niż na małych stadionach jak Niepołomice czy Nieciecza.
Przecież tam nawet nikt nie zaczął odśnieżać boiska, nie podjął próby rozegrania meczu. Dzień wcześniej było 17 st więc ani murawa nie była zmrożona, ani śnieg ostro nie zalegał, dodatkowo.najwieksze nawałnice były w byly 14-17, po 20 już nie było opadów na północy województwa
Odpowiedz cytując