pepe72 napisał(a):

Bez złych warunków atmosferycznych 1 liga nie odwołuje meczów więc tłumaczenie się tym, że Termalica "nie chciała" jest dość słabe.
Niezależnie od tego lepiej się gra na Reymonta jak pada śnieg niż na małych stadionach jak Niepołomice czy Nieciecza.
|
Przecież tam nawet nikt nie zaczął odśnieżać boiska, nie podjął próby rozegrania meczu. Dzień wcześniej było 17 st więc ani murawa nie była zmrożona, ani śnieg ostro nie zalegał, dodatkowo.najwieksze nawałnice były w byly 14-17, po 20 już nie było opadów na północy województwa