Jaroo1 napisał(a):

Nie gniewałbym się na naszą wieczną młodzież. Są to piłkarze, którzy zmarnowali sobie 2-3 lata kariery, a właściwie całą karierę bo przyszli do Wisły. Nic od nikogo tutaj się nie nauczyli, nie widzieli profesjonalizmu, nie ma kto ich szkolić. W efekcie ze zdolnych juniorów czy zdolnych 19-20 latków stojąc w miejscy 2-3 sezony stali nie 20-23 letnim próchnem, które się nie rozwinęło i straciło status młodych zdolnych i po tych latach weszło prosto w status polskiego drewna.
Oni dopiero teraz widzą co to jest piłka nożna, jak można grać, cieszyć się wynikami i wierzyć w siebie. Ale i tak wątpię żeby przy Kmiecikach itp jakaś młodzież się tutaj rozwinęła....
|
Amen
Ale tak długo jak ci specjaliści a’la Pat i Mat bedą odpowiedzialni za szkolenie, tak długo każdy młodzieżowiec który do nas trafi zmarnuje sobie karierę i szkoda kasy na akademie.