|
W ogóle wczoraj sędzia Kochanek generalnie na plus. Za faul na Luisie też z tego, co kojarzę, gościa utemperował kartką, Luis wczoraj nie był jakoś poniewierany masakrycznie.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|