|
Na marginesie dyskusji o talentach wracajac do meczu, byłem BARDZO zdziwiony , jak gościu dostał pod koniec meczu drugą żółtą kartke za odkopniecie piłki, co wczesniej sie nie widziało. Dość sporo ogladam meczy z innych lig i zauważyłem dzisiaj już chyba 3 podobne sytuacje (w tym jedna jako druga żółta i w konsekwencji czerwona).
Chyba FIFA/UEFA wydała odpowiednią dyrektywę w świetle tego, że coraz więcej głosów domaga się zastosowania czasu czystej gry (cos koło 35 minut) ze względu na celebrowanie wprowadzania piłki do gry lub blokowania tegoż przez przeciwnika i ciągnące sie po kilka minut interwencje lekarskie szczególnie dziwne, że u drużyny której bardziej zależy na utrzymaniku aktualnego wyniku.
|