Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 12.03.2023, 16:33
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Różnica w umiejętnościach takiego Hiszpana, który nie mieści się w składzie 2 ligi hiszpańskiej, a przeciętnego naszego „talentu” to jest absolutny kosmos. Chyba nikt już w Wiśle nie będzie się czarował, że warto cokolwiek inwestować w tych naszych rodzimych inwalidów.
Warto szkolić, jeśli szkoli się jak Lech (wymaga odpowiedni ludzi i pieniędzy). Warto sprowadzać, jeśli jest się dla młodych 1, 2, 3 opcją, a nie 30. W innym przypadku szkoda czasu.
Odpowiedz cytując