Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 12.03.2023, 16:29
Warto inwestować w młodzież, o ile jest ona odpowiednio selekcjonowana i prowadzona. Lech zarobił w ostatnich latach dziesiątki milionów PLN na transferach swoich wychowanków, a przecież Poznań to nie jest jakaś oaza młodych talentów piłkarskich.
Różnica polega na tym, że tam program szkolenia młodzieży mają obcykany od A do Z i trwało to kilka(naście) lat, gdzie u nas proces budowy akademii dopiero się zaczął.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując