Drozd napisał(a):

|
U nas dotąd nic nie działało tak jak powinno nie tylko akademia.
|
I coś się poprawiło, jak zmniejszyła się rodzina... Osobiście nie mam nic przeciwko rodzinie, czy zatrudnianiu znajomych o ile ludzie mają odpowiednie kompetencje. Ciekawe jak jest z Krzysztofem Kołaczykiem?