|
Akademia, o ile jest budowana przez ludzi, którzy się na tym znają, to inwestycja na wiele lat. Moim zdaniem jest to niezbędny element dla klubu, który chce być samowystarczalny finansowo.
Problem jest taki, że piłkarzy o odpowiedniej jakości potrzebujemy tu i teraz, a nie za pięć lat. Dlatego też trzeba prowadzić mądrą politykę transferową, a przy okazji inwestować w rozwój akademii, o ile oczywiście są na to pieniądze. Przykład Lecha pokazuje, że można zrobić na tym bardzo dobry interes, ale potrzeba cierpliwości.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|