Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 12.03.2023, 15:18
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Różnica między graczami z Hiszpanii i naszymi jest taka, że tamci mają w pakiecie wyszkolenie techniczne (w większości przypadków), na którym można budować taktykę. Paralityk bez techniki nie zrealizuje założeń taktycznych, bo najzwyczajniej w świecie nie będzie stanie piłki przyjąć czy celnie podać.

chodzi o polskie, młode talenty, to wydaje mi się, że Królewski jest z nich wyleczony
W takim razie nasuwa się pytanie, czy jest sens ładować dużą kasę w AP? Inne kluby potrafią wyszkolić młodych i sprzedać za grubą kasę, my nie. Coś tam chyba nie działa tak jak powinno? Wiemy że człowiek który zarządza AP jest kolegą Kuby, a czy ma odpowiednie kompetencje?
Ostatnio edytowane przez royalmichael : 12.03.2023 o godz. 15:40.
Odpowiedz cytując