Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 12.03.2023, 14:50
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
mam do was pytanie - tak z ciekawosci , bez heheszkow i innych asiorow z SB ktorzy mysla sa smieszni i zajebisci : teoretycznie zakladajac ze jestesmy w ekstraklasie - czy myslicie ze takim skladem i gra bysmy sie w niej utrzymali
Teraz wreszcie mamy lepszą i przemyślaną politykę transferową, która pozwoli na utrzymanie siły sportowej na poziomie odpowiednim do pozostania w Ekstraklasie, jeśli tam wrócimy. Widać to wyraźnie.

Oczywiście, jeśli coś nie wyjdzie, znów odezwą się głosy rewolucjonistów, którzy będą chcieli jej zarzucenia, wywalenia Hiszpanów i powrotu do wiecznie żywej koncepcji stawiania na "młodych zdolnych" bez względu na wszystko - gdzie gra się za PESEL, a nie za to, co się prezentuje. Czym to się kończyło, powinniśmy wiedzieć już aż za dobrze.

Ale oczywiście za rok, dwa, a może nawet jeszcze wcześniej, gdy Hiszpanie w końcu coś istotnego przegrają, albo po prostu się znudzą, wszyscy tradycyjnie zapomną o lekcjach przeszłości i raz wtóry będziemy powtarzać te same błędy.

Zakład?
Odpowiedz cytując