|
No Sobol jak awansuje to będzie jego pierwszy sukces trenerski, wczesniej jak dostawał u nas szanse to slabo punktował, w Płocku miał dobry początek, a później było zwyczajnie źle.
To dlatego nikt w niego nie wierzył, w tym ja. Cieszę się, że jak na razie zamyka mi usta wynikami i ładną grą. Oby to trwało jak najdłużej.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.03.2023 o godz. 14:08.
|