Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 12.03.2023, 12:15
Patryko napisał(a):Wyświetl post
W przypadku awansu i tak czeka nas minirewolucja w składzie w lecie, chyba nikt nie ma złudzeń, że drużyna wymaga przynajmniej 3-4 wzmocnień, żeby znowu za rok nie drżeć o utrzymanie. Ławka również musi być jakościowa, a czy taką jakość dają Gruszkowski czy Młyński? Śmiem wątpić.
Ewentualne zmiany trzeba zacząć od zatrudnienia trenera z prawdziwego zdarzenia
Odpowiedz cytując