Patryko napisał(a):

|
W przypadku awansu i tak czeka nas minirewolucja w składzie w lecie, chyba nikt nie ma złudzeń, że drużyna wymaga przynajmniej 3-4 wzmocnień, żeby znowu za rok nie drżeć o utrzymanie. Ławka również musi być jakościowa, a czy taką jakość dają Gruszkowski czy Młyński? Śmiem wątpić.
|
Ewentualne zmiany trzeba zacząć od zatrudnienia trenera z prawdziwego zdarzenia