Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 12.03.2023, 11:59
Wolfy: Jak zwykle lubisz przesadzać, jeszcze nie widziałem tak dobrego strzału Muli, jak ten Młyńskiego przeciwko Arce.

Co nie zmienia faktu, że Mula tworzy zagrożenie pod bramką regularnie, a Młyński od wielkiego dzwona. I tu właśnie o tą regularność i bycie pod grą chodzi.

Z resztą Mula jest bardzo dobry na 1 ligę, ale moim zdaniem to jest taki jeździec bez głowy, jeśli awansujemy to nie sądzę, aby poradził sobie w ESA. Ale tym będziemy się martwić później.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.03.2023 o godz. 12:02.
Odpowiedz cytując