Karherop napisał(a):

Resovia - żałosna
Odra - żalosna
Tychy - żalosne
A może rywal taki dobry? 
Czekają nas jeszcze mecze z żalosna Skra, Chrobrym czy Chojniczanka. Nie nadużywajmy tego słowa. To po prostu taka liga. Kto będzie grał z nami inaczej na Reymonta? Chyba tylko Termalica i mooooze Stal Rzeszów.
|
A Arka i Gieksa nie były żałosne/w kryzysie?
I oby tak do końca rundy same żałosne ...