s1mone napisał(a):

No Grucha biega jak koń i to jego główna zaleta.
Nie brak za.......u jest problemem Młyńskiego. Problemem jest to, że gra dobry co 5 mecz. Potrafi pokazać nietuzinkowe umiejętności, a potem przez następne 4 mecze kopie się po czole.
|
Dodajmy, że te jego "nietuzinkowe umiejętności" nasi Hiszpanie przebijają kilkanaście razy na mecz. To co u niego uchodzi za przebłysk talentu dla takiego Muli jest czymś normalnym. Pewnie wczoraj Hiszpan miał więcej celnych strzałów z dystansu i udanych dryblingów niż Młyński przez cały sezon...
Za to Młyński chyba nigdy dobrze nie dośrodkował, nie pamiętam prostopadłego podania itd itp.