|
Młyński jest chimeryczny, potrafi dać dobrą zmianę, ale co któryś mecz.
Jego atutem nigdy nie był nie zapierdziel w stylu Gruchy, więc nie ma co od niego wymagać, by nagle stał się Konradem. Ja bym wolał, by częściej notował udane dryblingi, gole i asysty. Umiejętności są, pytanie dlaczego tak rzadko je pokazuje. Bieganie jak koń na skrzydle mi nie imponuje.
Moim zdaniem Młynek ogólnie zatrzymał się w rozwoju i jest za slaby na Ekstraklasę, ale jako zmiennik w 1 lidze jest pożyteczny.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.03.2023 o godz. 10:54.
|