Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 12.03.2023, 10:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ktoś musi być na ławce. Inna sprawa że dał żenującą zmianę.
Słaby pilkarz i tyle, nie doszukiwałbym się złej woli. Po prostu na tle Hiszpanów wygląda żałośnie, nie ma za grosz techniki. Gra tak jak grał wcześniej u nas.
Tylko Duda poczynił jakieś postępy, dzięki temu łapie się jeszcze na ławkę.
Gruszkowski jest jeszcze bardziej drewniany, ale kiedy wchodzi to widać chociaż chęci. Młyński zachowuje się jakby miał pop... w głowie. Jakby był obrażony że wszedł, albo że nie gra od początku h wie. Natomiast taką postawą psuje morale niech sobie będzie drewniany, ale ma biegać, a nie spacerować jak .....a pod latarnią.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując