wolfy napisał(a):

Ktoś musi być na ławce. Inna sprawa że dał żenującą zmianę.
Słaby pilkarz i tyle, nie doszukiwałbym się złej woli. Po prostu na tle Hiszpanów wygląda żałośnie, nie ma za grosz techniki. Gra tak jak grał wcześniej u nas.
Tylko Duda poczynił jakieś postępy, dzięki temu łapie się jeszcze na ławkę.
|
Gruszkowski jest jeszcze bardziej drewniany, ale kiedy wchodzi to widać chociaż chęci. Młyński zachowuje się jakby miał pop... w głowie. Jakby był obrażony że wszedł, albo że nie gra od początku h wie. Natomiast taką postawą psuje morale niech sobie będzie drewniany, ale ma biegać, a nie spacerować jak .....a pod latarnią.