Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 12.03.2023, 10:17
Patryko napisał(a):Wyświetl post
W przypadku awansu i tak czeka nas minirewolucja w składzie w lecie, chyba nikt nie ma złudzeń, że drużyna wymaga przynajmniej 3-4 wzmocnień, żeby znowu za rok nie drżeć o utrzymanie. Ławka również musi być jakościowa, a czy taką jakość dają Gruszkowski czy Młyński? Śmiem wątpić.
Jeśli nie dają dobrych zmian w pierwszej lidze to w Ekstraklasie tym bardziej. Ale spokojnie, najpierw awansujmy, potem będziemy się martwić składem na Ekstraklasę...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując