Patryko napisał(a):

|
W przypadku awansu i tak czeka nas minirewolucja w składzie w lecie, chyba nikt nie ma złudzeń, że drużyna wymaga przynajmniej 3-4 wzmocnień, żeby znowu za rok nie drżeć o utrzymanie. Ławka również musi być jakościowa, a czy taką jakość dają Gruszkowski czy Młyński? Śmiem wątpić.
|
Jeśli nie dają dobrych zmian w pierwszej lidze to w Ekstraklasie tym bardziej. Ale spokojnie, najpierw awansujmy, potem będziemy się martwić składem na Ekstraklasę...