Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 12.03.2023, 09:55
azor napisał(a):Wyświetl post

rzecz jasna Twoja ocena nie ma nic wspólnego z tym, że Basha był sprowadzony przez ukochany przez Ciebie klan Błaszczykowskich?
Tak, oczywiście xD

A mecz oglądałeś? Chyba jednak nie. Bo byś debilizmów nie wygłaszał.

Ja mam w nosie kto trenuje Wisłę o ile są wyniki.
Na tą chwilę Kiko + Sobol - > Brzęczek, a Jaro - > tercet.
Tylko poczekajmy z fanfarami, żeby potem masowych płaczów na forum uniknąć. Dlatego tonuję nastroje, bo nie mam ochoty znów czytać tych wyżyganych lamentów świętokrzyskich, jak drużynie powinie się noga (wczoraj niewiele brakowalo).

Powiem więcej : każdy prawdziwy kibic Wisły ma wielki szacunek dla Kuby i jest wdzięczny za ratunek Wisły. On postawił na szali własny majątek i autorytet, żeby uratować klub. A że zarządzanie mu nie wyszło? Nie jemu pierwszemu, dla mnie jego intencje są najważniejsze, a nie efekt końcowy. Chciał dobrze, kocha ten klub i mu się poświęcił, wyszydzanie go, bo sobie nie poradził jest żałosną próbą podreperowania swojego ego, coś w sam raz dla takich przegrywów jak Ty.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.03.2023 o godz. 10:10.
Odpowiedz cytując