Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 12.03.2023, 09:14
Ktoś musi być na ławce. Inna sprawa że dał żenującą zmianę.
Słaby pilkarz i tyle, nie doszukiwałbym się złej woli. Po prostu na tle Hiszpanów wygląda żałośnie, nie ma za grosz techniki. Gra tak jak grał wcześniej u nas.
Tylko Duda poczynił jakieś postępy, dzięki temu łapie się jeszcze na ławkę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując