Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 12.03.2023, 07:17
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Żyro,Młyński i Duda dali takie zmiany , że idz Pan w ch*j z takimi zmianami...
Młyński - faktycznie nędza. Wszedł na zmęczonych rywali i nic nie zrobił, dał tylko czas Tychom bezmyślnie faulując. Trzy półki niżej niż Villar.

Duda - dobra zmiana, po trzech słabych meczach z rzędu. Same dobre podania, nie zwalniał akcji, nie przeszkadzał, dobrze prowadził piłkę - to po faulu na nim była druga żółta za odkopnięcie piłki. Rewelacji nie było, jest ewidentnie najsłabszy z czwórki środkowych pomocników i to z dużą stratą, ale jak na niego dobry mecz.

Żyro - to jego strzał próbował dobijać Basha. Oddał w sumie dwa, jeden niestety w środek z dużej odległości. Był aktywny, dodatkowo kiedy już prowadziliśmy mądrze szanował piłkę - w odróżnieniu od Fernandeza który niepotrzebnym przeżutem uruchomił kontrę. Grał krótko ale dołożył cegiełkę do zwycięstwa zespołu.

Naprawdę, trudno żeby w pierwszej lidze mieć mega zawodników na ławce rezerwowych, z wielu powodów - nie tylko finanse ale też fakt że pierwszy skład wymagał przebudowy i trudno kogoś dobrego przekonać do gry w takiej dziczy. Większość naszych nowych piłkarzy znalazlo się na sporym zakręcie piłkarskim, inaczej na ofertę Wisły nawet by nie spojrzeli.

W trudnym momencie meczu trzech na czterech zawodników pomogło wchodząc z ławki, przy czym nie wiem czy Basha nie ma potencjału na pierwszy skład (reszta wiem że nie ma, ew. Żyro może wejść za Rodado gdyby ten obniżył loty).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.03.2023 o godz. 07:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując