AS82 napisał(a):

Żyro,Młyński i Duda dali takie zmiany , że idz Pan w ch*j z takimi zmianami...
|
Młyński - faktycznie nędza. Wszedł na zmęczonych rywali i nic nie zrobił, dał tylko czas Tychom bezmyślnie faulując. Trzy półki niżej niż Villar.
Duda - dobra zmiana, po trzech słabych meczach z rzędu. Same dobre podania, nie zwalniał akcji, nie przeszkadzał, dobrze prowadził piłkę - to po faulu na nim była druga żółta za odkopnięcie piłki. Rewelacji nie było, jest ewidentnie najsłabszy z czwórki środkowych pomocników i to z dużą stratą, ale jak na niego dobry mecz.
Żyro - to jego strzał próbował dobijać Basha. Oddał w sumie dwa, jeden niestety w środek z dużej odległości. Był aktywny, dodatkowo kiedy już prowadziliśmy mądrze szanował piłkę - w odróżnieniu od Fernandeza który niepotrzebnym przeżutem uruchomił kontrę. Grał krótko ale dołożył cegiełkę do zwycięstwa zespołu.
Naprawdę, trudno żeby w pierwszej lidze mieć mega zawodników na ławce rezerwowych, z wielu powodów - nie tylko finanse ale też fakt że pierwszy skład wymagał przebudowy i trudno kogoś dobrego przekonać do gry w takiej dziczy. Większość naszych nowych piłkarzy znalazlo się na sporym zakręcie piłkarskim, inaczej na ofertę Wisły nawet by nie spojrzeli.
W trudnym momencie meczu trzech na czterech zawodników pomogło wchodząc z ławki, przy czym nie wiem czy Basha nie ma potencjału na pierwszy skład (reszta wiem że nie ma, ew. Żyro może wejść za Rodado gdyby ten obniżył loty).