Patrząc że każdy z zawodników podstawowej 11 ma już epizody lub całkiem duże doświadczenie w grze na podobnym poziomie co esa (Ligue 2 czy Laliga 2 to podobny poziom), to tak, szansa by była. Stal Mielec, Widzew czy Warta pokazuja że w tej przeciętnej lidze liczy się przede wszystkim drużyna, a nie zlepek indywidualności.