Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 12.03.2023, 01:07
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
mam do was pytanie - tak z ciekawosci , bez heheszkow i innych asiorow z SB ktorzy mysla sa smieszni i zajebisci : teoretycznie zakladajac ze jestesmy w ekstraklasie - czy myslicie ze takim skladem i gra bysmy sie w niej utrzymali
Patrząc że każdy z zawodników podstawowej 11 ma już epizody lub całkiem duże doświadczenie w grze na podobnym poziomie co esa (Ligue 2 czy Laliga 2 to podobny poziom), to tak, szansa by była. Stal Mielec, Widzew czy Warta pokazuja że w tej przeciętnej lidze liczy się przede wszystkim drużyna, a nie zlepek indywidualności.
Odpowiedz cytując