Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 12.03.2023, 00:40
wg mnie mamy mocniejszy skład niż w momencie, gdy spadaliśmy.. Królewski sam powiedział, że w przypadku ew. awansu nie będzie żadnej rewolucji i w większości będą grali Ci sami zawodnicy.. wzmocnić 2-3 pozycje kozakami, szczególnei w obronie i moglibyśmy grać ale zostawmy to póki co na później
Odpowiedz cytując