wg mnie mamy mocniejszy skład niż w momencie, gdy spadaliśmy.. Królewski sam powiedział, że w przypadku ew. awansu nie będzie żadnej rewolucji i w większości będą grali Ci sami zawodnicy.. wzmocnić 2-3 pozycje kozakami, szczególnei w obronie i moglibyśmy grać

ale zostawmy to póki co na później