Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 12.03.2023, 00:23
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Przeciwnik beznadziejny a i tak w Tychach nawet przy naszym prowadzeniu wtopilismy 1;3 ,gdzie 2 połowa to była tragedia.
Dzis mozna powiedziec ze to juz inna Wisła ,bez wujka ktory miał respekt i bał sie wszystkich rywali konczac na Skrze ,z normalnym trenerem,wlascielem i bez chorej atomsfery dookoła

niemozliwe jednak istnieje.
Nie tylko z tym beznadziejnym rywalem przegraliśmy na jesień. Nawet nie ma do czego wracać.
Odpowiedz cytując