Karherop napisał(a):

W tym meczu wyjątkowo trzeba ich rozgrzeszyć za postawę, liczyłi na kontry, bo przeciwnik był beznadziejny. Na ich pech akurat Skibicki potrafi coś grać i wywalczył karnego.
Przyjdzie wiosna to będziemy wyglądać rewelacyjnie i takie spotkania jak dziś będą się kończyć wynikami 4-0. O ile nie dopadnie nas fala kontuzji. Dobrze że dzisiaj Fernandez praktycznie nie kopany.
A i Basha dzisiaj forma top.
|
Przeciwnik beznadziejny a i tak w Tychach nawet przy naszym prowadzeniu wtopilismy 1;3 ,gdzie 2 połowa to była tragedia.
Dzis mozna powiedziec ze to juz inna Wisła ,bez wujka ktory miał respekt i bał sie wszystkich rywali konczac na Skrze ,z normalnym trenerem,wlascielem i bez chorej atomsfery dookoła
niemozliwe jednak istnieje.