Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 11.03.2023, 23:35
Karherop napisał(a):Wyświetl post

W tym meczu wyjątkowo trzeba ich rozgrzeszyć za postawę, liczyłi na kontry, bo przeciwnik był beznadziejny. Na ich pech akurat Skibicki potrafi coś grać i wywalczył karnego.

Przyjdzie wiosna to będziemy wyglądać rewelacyjnie i takie spotkania jak dziś będą się kończyć wynikami 4-0. O ile nie dopadnie nas fala kontuzji. Dobrze że dzisiaj Fernandez praktycznie nie kopany.

A i Basha dzisiaj forma top.

Przeciwnik beznadziejny a i tak w Tychach nawet przy naszym prowadzeniu wtopilismy 1;3 ,gdzie 2 połowa to była tragedia.
Dzis mozna powiedziec ze to juz inna Wisła ,bez wujka ktory miał respekt i bał sie wszystkich rywali konczac na Skrze ,z normalnym trenerem,wlascielem i bez chorej atomsfery dookoła

niemozliwe jednak istnieje.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując