Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 11.03.2023, 23:02
A przecież przykłady i Widzewa i Miedzi pokazują czego nie robić po awansie do esa.

Miedź postanowiła szukać kwadratowych jak i zmienić pół składu po awansie, zamiast wejść z marszu.

Widzew wszedł praktycznie bez zmian.

U nas widzę to tak, że 2-3 grajków można dokooptować do tego składu + mocniejsi zmiennicy, ale gdybyśmy utrzymali szkielet, to widzę nasza ewentualną grę w esa na poziomie 8-12 miejsca.

Ale w temacie: Sobol dostał piłkarzy, ale drużynę zrobił już on ze swoim sztabem. Życzę mu żeby świętował awans. W końcu byłby to przykład "wislackiego" trenera który coś z nami osiągnął. Ostatnio utopił sie tutaj i Kulawik i Moskal. Kmiecik był na sztukę. Jedyny który coś osiągnął to Nawałka. A i tak każde jego podejście to był wybór "tymczasowy".
Odpowiedz cytując