AS82 napisał(a):

Jestem wku*wiony ,że mając wynik 1-0 ( i niby tak walczymy o awans) ,drużyna całkowicie przestaje grać..
Basha uratował dziś 3 punkty. Dał dobrą zmianę i karny na nim.
|
Mi się wydaje że w takich warunkach jak dzisiaj to oni i tak dali z siebie 200%. Takie tempo jak narzucili w 1 połowie w śniezycy, wietrze, okropnie śliskiej murawie, temperaturze bliskiej 0 i przeciwniku całkowicie zamurowanym musiały ich kosztować bardzo dużo sił. Bramka za bardzo ich rozluźniła
W tym meczu wyjątkowo trzeba ich rozgrzeszyć za postawę, liczyłi na kontry, bo przeciwnik był beznadziejny. Na ich pech akurat Skibicki potrafi coś grać i wywalczył karnego.
Przyjdzie wiosna to będziemy wyglądać rewelacyjnie i takie spotkania jak dziś będą się kończyć wynikami 4-0. O ile nie dopadnie nas fala kontuzji. Dobrze że dzisiaj Fernandez praktycznie nie kopany.
A i Basha dzisiaj forma top.