Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 11.03.2023, 22:47
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Jestem wku*wiony ,że mając wynik 1-0 ( i niby tak walczymy o awans) ,drużyna całkowicie przestaje grać..

Basha uratował dziś 3 punkty. Dał dobrą zmianę i karny na nim.
Mi się wydaje że w takich warunkach jak dzisiaj to oni i tak dali z siebie 200%. Takie tempo jak narzucili w 1 połowie w śniezycy, wietrze, okropnie śliskiej murawie, temperaturze bliskiej 0 i przeciwniku całkowicie zamurowanym musiały ich kosztować bardzo dużo sił. Bramka za bardzo ich rozluźniła


W tym meczu wyjątkowo trzeba ich rozgrzeszyć za postawę, liczyłi na kontry, bo przeciwnik był beznadziejny. Na ich pech akurat Skibicki potrafi coś grać i wywalczył karnego.

Przyjdzie wiosna to będziemy wyglądać rewelacyjnie i takie spotkania jak dziś będą się kończyć wynikami 4-0. O ile nie dopadnie nas fala kontuzji. Dobrze że dzisiaj Fernandez praktycznie nie kopany.

A i Basha dzisiaj forma top.
Odpowiedz cytując