Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 11.03.2023, 21:48
Poza meczem z Arką, w pozostałych 4 meczach byliśmy drużyną dużo lepszą ,co nie znaczy ,że to były łatwe zwycięstwa, bo ten dzisiejszy karny sędzia podyktował w osttaniej 4 tej doliczonej minucie
Odpowiedz cytując