Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 11.03.2023, 21:48
Markus napisał(a):Wyświetl post
Znów się potwierdza, że gość, który jest za słaby nawet na ławkę w słabym klubie hiszpańskim, w Polsce często wyszkoleniem miażdży całą ligę i to nie tylko pierwszą. A przy tym są tam i tacy, na których nas stać. Oby ten kierunek polityki kadrowej i transferowej był trwały, a nie tak jak u nas to często bywa obowiązywał tylko do pierwszej wpadki Kiko.
akurat z nim chyba jest inna historia..
wcześniej grał super, domagał się powołania do 1 reprezentacji.. później chyba się pokłócił z trenerem i wylądował w MLS, gdzie grał dużo w klubie, gdzie yeboah siedzi na ławie.. w normalnych warunkach by raczej do nas nie trafił. na pewno nie do 1 ligii
Odpowiedz cytując