sevenheaven napisał(a):

|
To co grał James dzisiaj to poezja, szczególnie w pierwszej połowie.. chyba bezbłędny.. DUDA już chyba stracił na dobre miejsce w pierwszej 11
|
Znów się potwierdza, że gość, który jest za słaby nawet na ławkę w słabym klubie hiszpańskim, w Polsce często wyszkoleniem miażdży całą ligę i to nie tylko pierwszą. A przy tym są tam i tacy, na których nas stać.

Oby ten kierunek polityki kadrowej i transferowej był trwały, a nie tak jak u nas to często bywa obowiązywał tylko do pierwszej wpadki Kiko.