filemon napisał(a):

|
Pewnie zrobił tak, żeby to na nim się skupiły prowokacje GKSu a nie na Luisie, od początku chcąc przed samym karnym oddać piłkę Fernandezowi. Dużo zawodników/drużyn tak zresztą robi.
|
Poza tym sam dobrze wykonuje karne, więc gdyby Fernandez nie czuł się na siłach to był drugi na liście.