|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline
|
#46

11.03.2023, 19:32
|
sevenheaven napisał(a): 
Ruch bardzo przepycha te wygrane.. 2x w ostatniej minucie strzelili, teraz gol do szatni.. a grają wielkie gówno
wydaje mi się, że grają na euforii.. niedługo mecz bezpośredni z ŁKS, później z nami.. mogą zgubić tutaj 6 pkt i w zasadzie byśmy ich dopadli 
trzeba dzisiaj wygrać i patrzeć tylko na siebie
|
My też przepychamy 
|
|