Ruch bardzo przepycha te wygrane.. 2x w ostatniej minucie strzelili, teraz gol do szatni.. a grają wielkie gówno
wydaje mi się, że grają na euforii.. niedługo mecz bezpośredni z ŁKS, później z nami.. mogą zgubić tutaj 6 pkt i w zasadzie byśmy ich dopadli
trzeba dzisiaj wygrać i patrzeć tylko na siebie