Blixa napisał(a):

|
Alez farcialsko Ruch wygral. No coż, trzeba wyszarpać trzy punkty i tyle.
|
Czemu farciarsko? Inna sprawa, że to był taki bieda mecz, że aż w skrótach pokazywano żółte kartki zamiast akcji, żeby coś się z tego meczu udało sklecić



Jak ja to przetrwałem przed TV to nie wiem.